Kategoriler

HAKKIMIZDA

Zorlu Bilgi Teknolojileri  San. & Tic. Ltd. Şti.'nin bir işletmesi olan Zorlu GSM, Apple Yetkili Satıcısı konseptine uygun olarak dizayn edilmiş olup, mağazaların yapısı itibariyle müşterilerine Apple ürünlerini yakından tanıma ve deneyim fırsatı ile tecrübeli teknik ekibimizin katkılarıyla satış sonrası servis desteği sunmaktadır. 

Zorlu GSM açıldığı ilk günden beri 27 yıllık geçmişi ve uzman kadrosu ile Artı Servis, 98% müşteri memnuniyeti ve 84% müşteri sadakati ile Apple Yetkili Servisleri arasında örnek gösterilen servis konumunda olup, Apple Servis sertifikalı 41 teknik personel ile, 2019 yılı itibariyle İstanbul merkez ve İzmir bölgesinde 8 ayrı lokasyonda hizmet vermektedir.

 

2009 yılında açılan online satış sitesi zorlugsm.com, Zorlu GSM'in sunduğu hizmetleri müşterilerine sunma amacı taşımakta, teknolojik ürünleri üretici ve tedarikçi haklarını gözeterek uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturmaktadır.Aylık ortalama 135 000 ziyaretçi ağırlayarak Apple mağazalarının online dünyaya açılan penceresidir. Zorlu GSM mağazalarındaki tüm Apple ürünlerini ve geniş ürün yelpazesine sahip Apple aksesuarlarının yanında tamamlayıcı farklı aksesuarları da barındıran 40’a yakın firmanın ürünleri ile müşterilerine cazip fırsatlar sunmaya devam etmektedir."

 

 

Zorlu Bilişim Teknolojileri